اگر دوست عزیز شما تازه وارد دنیای کسب و کار شده اید یا به فکر توسعه بازار کسب و کار خود هستید و می خواهید در همه جا و همه حال با مشتریانتان در ارتباط باشید، یکی از نیاز های اساسی شما داشتن دفتر کار در تهران است.

داشتن دفتر کار در تهران نیز هزینه های خاص خود را دارد. شما اگر بخواهید دفتر کار خود را  در تهران به عنوان مرکز اقتصاد ایران در یک منطقه مناسب به صورت رهن و اجاره (نه خرید) تاسیس نمایید حداقل می بایست حدود 000/000/50 تومان به صورت رهن و به صورت میانگین هر ماه 000/500/1 تومان  اجاره بپردازید.

به این مبالغ هزینه های آب ، برق ، گاز ، وسایل اداری  و مصرفی ، بیمه ، مالیات ، عوارض ، اتفاقات غیر مترقبه مانند آتش سوزی ، هزینه نیروی انسانی و دل مشغولی های مربوطه به آن را نیز باید اضافه نمود. همچنین بزرگترین هزینه ای که  شما پرداخت می نمایید و می بایست در نظر گرفت زمان است.

این سیستم نیاز به هیچگونه زیر ساختی از قبیل نرم افزار، سخت افزار، سیمکشی و یا حتی خرید خط تلفن در تهران را ندارد. در این سیستم کلیه امکانات موجود در یک شرکت به غیر از مراجعه حضوری وجود دارد.

با توجه به اینکه شما می توانید سیستم دفتر کار مجازی را در طول 24 ساعت شبانه روز مدیریت نمایید، هیچگونه تماسی از دست نمی رود و  شما قادر خواهید بود با هزینه ای بسیار ناچیزی بر افزایش اعتبار سازمانی خود کمک نمایید. 

طراحی و پیاده سازی توسط سناکو، استفاده از سامانه سایت ساز پازن
Copyright © 2008-2015 S@NA Ertebatat Co. All Rights Reserved